ANKETA: Páči sa vám smerovanie Rádia Šport? Čo hovoríte na štruktúru vysielania? A ste spokojní s našim playlistom?

celý článok

Dnešný program vysielania

• 16:00 - 19:00 hod.
    Športová vlna

pozvánky na podujatia, reportáže, živé vstupy, zaujímaví hostia, spravodajstvo, výsledkový servis, publicistika a súťaže

• 19:00 - 20:00 hod.
    Športové puzzle

Hity športovcov - Dnes podľa hudobného vkusu trénera Good Angels Košice a basketbalovej reprezentácie žien Maroša Kováčika

[ 29.02.2012 12:00 ]

Španiel Ferrer je dlhodobo súčasťou absolútnej svetovej špičky. Patrí mu priečka číslo päť. Z tohtosezónnych desiatich súbojov prehral len jediný. Po triumfe na tvrdopovrchovom turnaji v Aucklande ho v štvrťfinále na Australian Open zas

Tenis : Ramos-Vinolas - F.Gonzalez (22-02-2012)

Španiel Ramos-Vinolas je vynikajúci antukár a môže sa spoľahnúť na kvalitný servis. Do dobrej formy sa dostal na turnaji v Sao Paule. Na tunajšej antuke bez straty setu zdolal postupne Giralda, Andrejeva i Verdasca. Až v semifinále stroskotal

Tenis : Erraniová - Cornetová (22-02-2012)

Talianka Erraniová sa vo výbornej forme prezentovala na úvodnom grandslamovom podujatí sezóny - Australian Open. Dostala sa tu až do štvrťfinále, v ktorom podľahla Kvitovej. Následne hájila farby Talianska vo fedcupovom stretnutí proti Ukraji

Tenis : Raonic - Gulbis (22-02-2012)

Kanaďan Raonic sa vlani na turnaji v Memphise dostal až do finále, v ktorom po 3-setovej dráme podľahol Roddickovi. Je to kvalitný hráč s fantastickým servisom. Patrí mu 35. priečka, no ak si udrží formu, pôjde určite omnoho vyššie. V tej

Hokej: OTTAWA - WASHINGTON (22.2.)

[ 29.02.2012 00:00 ]

Miernym favoritom na víťazstvo je domáci tím a ja predpokladám, že zaboduje naplno. Spolieham pritom hlavne na lepšiu aktuálnu formunbsp;senátorov, ktorí na svojom tripe po klziskách súperov odohrali veľmi vydarené zápasy. Najskôr vyhrali

Futbal: MOTHERWELL - HIBERNIAN (22.2.)

Myslím si, že domáci futbalisti potvrdia úlohu favorita a zvíťazia. Momentálne im totiž patrí tretia priečka, zatiaľ čo hostia sú s 26-bodovounbsp;stratou na predposlednom mieste, takže rozdiel v kvalite je evidentný. Navyše Motherwell že

Futbal: ST.ETIENNE - LORIENT (22.2.)

V súboji šiesteho s jedenástym očakávam výhru favorizovaného domáceho tímu. Veď hráči St.Etienne sú hlavne na vlastnom trávnikunbsp;veľmi silní, čo potvrdili aj cez víkend, keď po výbornom výkone zdolali siedme Rennes hladko 4:0. Z po

Futbal: MARSEILLE - INTER MILÁNO (22.2.)

Papierové predpoklady síce favorizujú na postup taliansky tím, ale ja vzhľadom na momentálnu formu verím viac futbalistom Marseillenbsp;a očakávam, že dnes urobia v domácom prostredí veľmi dôležitý víťazný krok. V súťažných zápasoc

Tenis : Pavlyuchenkovová - Halepová (21-02-2012)

[ 28.02.2012 12:00 ]

Ruska Pavlyuchenkovová sa vlani z turnajom v Dubaji lúčila hneď v prvom kole. Úvod sezóny ju nezastihol v dobrej forme. Odohrala zatiaľ štyri turnaje - na dvoch z nich bola v druhom kole a na zvyšných dvoch skončila hneď na úvodnej prekážke

Tenis : Larssonová - Lepchenková (21-02-2012)

Švédka Larssonová začala sezónu veľmi zle. Úvodné tri zápasy prehrala, keď nedokázala uhrať ani set. Vo Fed Cupe síce porazila svetovú 1208. Husaricovú, no s Babosovou neuhrala ani set a s A.Radwanskou prehrala zdrvujúco 1-6 0-6. Na turnaj

Tenis : Kavcic - Andrejev (21-02-2012)

Slovinec Kavcic v tejto sezóne na turnajoch ATP prehral 4 z 5 zápasov a nedokázal vyhrať už 3-krát po sebe. Navyše v týchto troch dueloch neuhral ani set. Naposledy štartoval na antukovom turnaji v Sao Paule, kde v úvodnom kole dvakrát 4-6 pod

Tenis : Voegelová - Cirsteová (21-02-2012)

Švajčiarke Voegelovej patrí až 128. priečka. Po vydarenom období sa dostala do útlmu. Prehrala totiž tri z posledných štyroch zápasov. Posledné dva vystúpenia jej vôbec nevyšli. Vo fedcupovom súboji podľahla Stosurovej hladko 3-6 2-6 a po

Futbal: TOURS - LE HAVRE (21.2.)

[ 28.02.2012 00:00 ]

V súboji deviateho s dvanástym verím viac futbalistom Tours. Doteraz síce získali iba o 3 body viac, ale v ich prospech hovorí lepšia formanbsp;a aj výhoda domáceho prostredia. Po krátkej zimnej prestávke dosiahli v piatich dueloch bilanciu 3-0

Futbal: BOLOGNA - FIORENTINA (21.2.)

Po prvej polovici sezóny to s Bolognou nevyzeralo dobre, keďže sa pohybovala v pásme zostupu, ale zdá sa, že domáci tím sa dal dokopy. Veď od začiatku nového kalendárneho roka nenašiel v 6 zápasoch premožiteľa a inkasoval len dva góly. Za

Hokej: CALGARY - EDMONTON (21.2.)

V tomto súboji divíznych rivalov je miernym favoritom domáci tím. Veď hokejisti Calgary, ktorým patrí aktuálne v tabuľke Západnej konferencie ôsma priečka, majú na svojom konte o 15 bodov viac, pričom v posledných 6 dueloch dosiahli bilanci

Hokej: COLUMBUS - SAN JOSE (21.2.)

Očakávam, že väčšia kvalita na strane hostí sa prejaví a na ľade najslabšieho tímu celej súťaže dosiahnu žraloci dôležité víťazstvo. Po troch tesných prehrách vonku - v Tampe 5:6 po predĺžení, v Caroline 2:3 a aj v Detroite rovnak

Tenis : Berlocq - Riba (20-02-2012)

[ 27.02.2012 12:00 ]

Domáci Argentínčan Berlocq je vynikajúci antukár, hrajúci vo výbornej forme. Na turnaji vo Viňa Del Mar ho až vo finále zastavil krajan Monaco a následne v Sao Paule sa cez Prodona a Staraceho dostal do štvrťfinále, v ktorom nestačil na nes

Tenis : Hanescu - Andujar (20-02-2012)

Rumun Hanescu je hráč preferujúci antuku. Zo štyroch tohtosezónnych turnajov 3x zvládol úvodného súpera. Na tvrdom povrchu v Chennai porazil Querryho, v Sydney Mahuta a naposledy na antuke v Sao Paule v 1. kole dvakrát 6-3 zdolal Souzu. V osemfi

Tenis : Ljubicic - Serra (20-02-2012)

Chorvát Ljubicic nezačal sezónu rozhodne najlepšie. Na Australian Open v úvodnom kole stratil vedenie 2-0 na sety a prehral s naším Lackom. V hale v Záhrebe sa v 1. kole po troch setoch vytrápil s K.Beckom a v osemfinále ho už zastavil Berrer.

Tenis : Krajiceková - Baltachová (20-02-2012)

Holanďanka Krajiceková ťahá už sériu štyroch prehier po sebe. Po prehre v druhom kole na Australian Open s Ivanovicovou 2-6 3-6 zaznamenala tri porážky vo Fed Cupe. Nestačila na Peerovú, Baltachovú a Larcherovú De Britovú. S poslednými dvom

Tenis : Dimitrov - Young (20-02-2012)

Bulhar Dimitrov v úvode sezóny odohral v dobrej forme Hopman Cup, kde bez straty setu porazil Fisha i Nielsena a podľahol len tesne po troch setoch Berdychovi. Turnaj v Sydney poznačila jeho únava z Hopman Cupu a nedohral ho, keď odstúpil v druhom

Hokej: LITOMĚŘICE - ÚSTÍ NAD LABEM (20.2.)

[ 27.02.2012 00:00 ]

Vyššia kvalita je síce na strane hostí, ktorí majú na svojom konte až o 53 bodov viac, ale jednoznačne väčšiu motiváciu má domáci tím.nbsp;Veď ten bojuje o historickú účasť v play-off, keďže dve kolá pred koncom základnej časti mu

Futbal: EMMEN - DEN BOSCH (20.2.)

Favoritom na víťazstvo sú hostia a ja predpokladám, že túto pozíciu potvrdia. V doterajších 20 zápasoch totiž získali 36 bodov pri skórenbsp;38:17, zatiaľ čo domáci futbalisti vybojovali iba 13 bodov a dosiahli skóre 19:40. Rozdiel v kval

Futbal: NANTES - METZ (20.2.)

Ambiciózny domáci tím je miernym favoritom na víťazstvo a ja verím, že ho aj dosiahne. Od konca minulého roka totiž vyhral 4 z 5nbsp;zápasov a v tabuľke sa posunul na piatu priečku, avšak na tretiu, znamenajúcu postup do najvyššej súťaž

Tenis : Almagro - Berlocq (17-02-2012)

[ 24.02.2012 12:00 ]

Od tohto súboja nečakám žiadnu hladkú záležitosť. Obaja majú výbornú formu. Španiel Almagro z posledných siedmich zápasov prehral len jediný - v osemfinále na Australian Open nestačil na Berdycha, keď po vyhratom prvom sete ťahal za kra

«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161  »