SSŠŠ ELBA v Prešove

SSŠŠ ELBA v Prešove

vznikla v roku 2006 a odvtedy dosahuje so športovou mládežníckou elitou pekné úspechy nielen na republikovej, ale aj na európskej a svetovej úrovni.

celý článok

Kompas - Bedminton

Kompas - Bedminton

Bedmintonový klub Lokomotíva Košice vznikol v roku 2002 ako pokračovateľ badmintonového oddielu TJ Lokomotíva Košice. Je účastníkom I.ligy zmiešaných družstiev a vychováva hráčov a hráčky všetkých vekových kategórií od 9 rokov až po dospelých.

celý článok

Stredná športová škola Košice

Stredná športová škola Košice

Zmena je progres a rast, už sme boli Internátna športová škola, Osemročné športové gymnázium, Športové gymnázium a teraz sme Stredná športová škola. Iné názvy no to isté srdce.

celý článok

Dnešný program vysielania

 • 00:00 - 00:00 hod.
  Hudobná vlna
   
  hudobný blok Rádia Šport

Čo sme pre vás pripravili na najbližšie dni?

Posledný augustový týždeň začíname na rádiu Šport radostnými správami, potešíme sa z olympijských miesteniek v rýchlostnej kanoistike a v Kompase od jedenástej sa vrátime aj k futbalovému víkendu na našich štadiónoch.

V utorok by sme radi upriamili vašu pozornosť na reláciu Kompas, v ktorej o desiatej hodine Matúš Hudák hovorí s Vojtechom Keselým o úspechoch našich športovcov v inline alpine. Streda patrí v rovnakom čase palubkovovým športom a od jedenástej menšinovým, na ktoré v iných médiách len tak skoro nenarazíte. Vo štvrtok sme od desiatej v Kompase vodnopólovo naladení, od jedenástej sa zasa v hokejovej hodinke vrátime k turnaju o Tatranský pohár a zájdeme aj do kabíny HK Poprad pred novou sezónou Tipsport ligy. Piatok bude v našich magazínoch najprv triatlonový, venovaný bratislavskému Prestigio Realiz Team-u a od jedenástej hodiny vysielame Motomagazín.

Archív vybraných Kompasov z minulého týždňa:


Relácia BODY MISSION s Jánom Sotákom

Túžite dobre vyzerať, správne cvičiť a zároveň sa cítiť stále vo forme? V tom prípade si nalaďte reláciu BODY MISSION s Jánom Sotákom v Kompase rádia Šport.

Ján Soták je niekoľkonásobný majster Slovenskej republiky a majster Európy v kulturistike!

Ako dieťa sa venoval karate. Vo svojich dvadsiatich rokoch začal s kulturistikou a práve vtedy sa zoznámil so stravovacím programom pre športovcov. Teraz sa mu venuje naplno a pomáha ľudom, ktorí chcú efektívne chudnúť, dodržiavať zdravý životný štýl a predovšetkým majú motiváciu!

BODY MISSION s Jánom Sotákom vysielame dvakrát mesačne v pondelkovom Kompase Rádia Šport.

 

16.12.2019

17.12.2019 11:42  
 

Blížia sa najkrajšie sviatky roka. Ako sa správne stravovať a nemať problémy? Samozrejme, že sme sa venovali aj práci nášho pravidelného hosťa Jána Sotáka!

spustiť prehrávanie

 
Celý katalóg


archív relácie Kompas venovanej šamorínskemu šermu


Atletický magazín

Rss


zobraziť RSS kanály

 

Hitparáda

Športovec roka 2018

 1. Anastasia Kuzminová, biatlon
 2. Peter Sagan, cyklistika
 3. Zuzana Rehák Štefečeková, športová streľba
 4. Petra Vlhová, lyžovanie
 5. Matej Tóth, atletika
 6. Erik Varga, športová streľba
 7. Alexander Slafkovský, vodný slalom
 8. Paulína Fialková, biatlon
 9. Marek Hamšík, futbal
 10. Henrieta Farkašová, lyžovanie

zobraziť celý rebríček

 

Facebook

 
Nase tipy

Športové správy

 
 
Stránku vytvoril www.eurosite.sk
design: MassMedia