SSŠŠ ELBA v Prešove

SSŠŠ ELBA v Prešove

vznikla v roku 2006 a odvtedy dosahuje so športovou mládežníckou elitou pekné úspechy nielen na republikovej, ale aj na európskej a svetovej úrovni.

celý článok

Kompas - Bedminton

Kompas - Bedminton

Bedmintonový klub Lokomotíva Košice vznikol v roku 2002 ako pokračovateľ badmintonového oddielu TJ Lokomotíva Košice. Je účastníkom I.ligy zmiešaných družstiev a vychováva hráčov a hráčky všetkých vekových kategórií od 9 rokov až po dospelých.

celý článok

Stredná športová škola Košice

Stredná športová škola Košice

Zmena je progres a rast, už sme boli Internátna športová škola, Osemročné športové gymnázium, Športové gymnázium a teraz sme Stredná športová škola. Iné názvy no to isté srdce.

celý článok

Dnešný program vysielania

Rádio Šport končí!

Rádio Šport končí!

Milí poslucháči,


je nám veľmi ľúto, že došlo k tejto chvíli, ale napokon sa ukázala ako neodvrátiteľná. Pre neprekonateľné finančné problémy sme nútení ukončiť vysielanie, a to už k 31. januáru 2020. Žiaľ, majitelia sa rozhodli v projekte nepokračovať a za krátky čas sme nového investora nájsť nedokázali, od 1. februára už v našom éteri preto hudba ani slovo nezaznie. Je škoda, že sa tak naše rádio nedožije ôsmych narodenín, ktoré by oslávilo 2. februára.

História prvého a jediného športového rádia na Slovensku sa začala písať 29. mája 2006, keď začalo vysielať na internete ešte pod značkou Hornet rádia. Prvýkrát sme sa priamo v éteri ozvali 1. septembra 2007 a so sršňom v logu sme pokračovali necelých päť rokov. Vo februári 2012 sa Hornet rádio pretransformovalo na rádio Šport a pod touto značkou fungovalo až dodnes. Za ten čas sa pri našich mikrofónoch vystriedali desiatky redaktorov, moderátorov, správarov a externých spolupracovníkov. Vymenovať všetkých sa azda ani nedá, ale mnohí z nich sa časom presadili aj v celoplošných médiách a nás veľmi teší, že svoje prvé kroky robili práve v Hornete, či Športe.

Vďaka patrí aj majiteľom a investorom, ktorí trinásť rokov ťahali káru v neľahkých časoch a neraz doplácali manko z vlastného vrecka. Všetko pekné sa raz skončí a pre dnešok sa končí aj príbeh rádia Šport.

Ďakujeme za priazeň a športu zostaňte verní, či už s nami, alebo bez nás!

Kolektív rádia Šport

Rss


zobraziť RSS kanály

 

Hitparáda

Športovec roka 2018

  1. Anastasia Kuzminová, biatlon
  2. Peter Sagan, cyklistika
  3. Zuzana Rehák Štefečeková, športová streľba
  4. Petra Vlhová, lyžovanie
  5. Matej Tóth, atletika
  6. Erik Varga, športová streľba
  7. Alexander Slafkovský, vodný slalom
  8. Paulína Fialková, biatlon
  9. Marek Hamšík, futbal
  10. Henrieta Farkašová, lyžovanie

zobraziť celý rebríček

 

Facebook

 
Nase tipy

Kurzový lístok

Denný kurzový lístok ECB 05.06.2020
  CZK 1€ = 26,589
  USD 1€ = 1,133
  HUF 1€ = 344,62
  PLN 1€ = 4,443
  GBP 1€ = 0,894
 Kompletný kurzový lístok
 
 
Stránku vytvoril www.eurosite.sk
design: MassMedia