Rádio Šport mení programovú štruktúru

Rádio Šport mení programovú štruktúru

S novým rokom 2017 prichádzajú aj vo vysielaní Rádia Šport zásadné zmeny

celý článok

Junior Klub

Junior Klub

v novom vysielacom čase, v sobotu od 12.00 do 15.00 hod.

celý článok

Športová vlna

Športová vlna

od 2. januára sme pridali jednu hodinu navyše

celý článok

Dnešný program vysielania

  • 12:00 - 15:00 hod.
    Voľná jazda
     
    hudobný program s pravidelným spravodajským servisom, sumárnymi informáciami, športovými rubrikami, športovým kalendárom, či servisom pre tipujúcich

  • 15:00 - 16:00 hod.
    Športové puzzle
     
    každý deň pestrá skladačka, v ktorej športovci nehovoria iba o športe

  • 16:00 - 20:00 hod.
    Športová vlna
     
    pozvánky na podujatia, reportáže, živé vstupy, zaujímaví hostia, spravodajstvo, výsledkový servis, publicistika a súťaže

  • 20:00 - 21:00 hod.
    Voľná jazda
     
    hudobný program s pravidelným spravodajským servisom, sumárnymi informáciami, športovými rubrikami, športovým kalendárom, či servisom pre tipujúcich

  • 21:00 - 23:00 hod.
    Kompas
     
    Predpoludňajšia lavína informácii, rozhovorov, športového bulváru, zvukových správ z najzaujímavejších podujatí, ale aj servisných informácií.

  • 23:00 - 00:00 hod.
    Hudobná vlna
     
    hudobný blok Rádia Šport

21.8.2011 - Janka Kordiaková a Milan Gabrhel

Rozhovory (2011) - 21.8.2011 - Janka Kordiaková a Milan Gabrhel

V sobotu 10. septembra sa v Košiciach uskutoční Svetový pohár silných mužov 2011. O podujatí sme sa porozprávali s viceprezidentom Slovenskej asociácie silných mužov Milanom Gabrhelom a tiež fitnesskou Jankou Kordiakovou, ktorí sa podieľajú na jeho organizácii.


21.8.2011 - Janka Kordiaková a Milan Gabrhel - prehľad

 

1 (3:46)

 
   

spustiť prehrávanie

 
 

2 (5:03)

 
   

spustiť prehrávanie

 
 

3 (5:12)

 
   

spustiť prehrávanie

 
 

4 (4:12)

 
   

spustiť prehrávanie

 

Rss


zobraziť RSS kanály

 

Hitparáda

Športovec roka 2016

  1. Matej Tóth, chôdza
  2. Peter Sagan, cyklistika
  3. Dominika Cibulková, tenis
  4. Ladislav a Peter Škantárovci, vodný slalom
  5. Matej Beňuš, vodný slalom
  6. Veronika Velez Zuzulová, zjazd. lyžovanie
  7. Marek Hamšík, futbal
  8. Štefan Svitko, motorizmus
  9. Marián Hossa, hokej
  10. Petra Vlhová, zjazd. lyžovanie

zobraziť celý rebríček

 

Facebook

 

Anketa

Kto sa stane majstrom Tipsport ligy?

 

[13.2%]

 

[21.3%]

 

[11.8%]

 

[42.6%]

 

[4.4%]

 

[4.4%]

 

[0%]

 

[0%]

 

[1.5%]

Spolu hlasovalo: 136 návštevníkov stránky
 

Športové správy

 
 
Stránku vytvoril www.eurosite.sk
design: MassMedia